مجموعه های رادین
مجموعه های رادین شامل:
  • اولین موسسه رسمی مجوز دار کشور در حوزه مد و لباس با عنوان خوش پوشان رادین با مجوز به شماره 1001/م/د از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
  • آتلیه تخصصی عکاسی و مد و لباس خانه مد رادین دارای مجوز  از اتحادیه عکاسان و فیلم برداران تهران
  • طرح راه اندازی اولین هایپر مارکت مجازی لباس کشور با همکاری برند های برتر پوشاک
  • شرکت بازاریابی شبکه ای پوشاک با مجوز وزارت صنعت، معدن و تجارت با عنوان نیک پوشان رادین
پیشینۀ رادین
رادین یک مجموعه خصوصی است که سابقه فعالیت آن به سال 85 و همزمان با راه اندازی کارگروه مد و لباس کشور بر می گردد. این مجموعه از آن زمان فعالیت های متعددی را در قالبهای مختلف حقیقی و حقوقی انجام داده است و در نهایت در سال 92 با عنوان خوش پوشان رادین در وزارت فرهنگ و ارشاد ثبت گردید. مدیران مجموعه دارای تحصیلات عالی و تجربه کافی در حوزه طراحی، تولید و عرضه لباس و همچنین فعالیتهای علمی و دانشی در حوزه مد و لباس هستند.

ماهیت سازمانی ما
رادین یک موسسه هنری تک منظوره دارای اساسنامه مصوب در ثبت شرکتها و کارگروه ساماندهی مد و لباس است که دارای پروانه فعالیت نیز می باشد. منابع مالی موسسه از طریق سرمایه گذاری های خصوصی انجام شده و این مؤسسه هیچ گونه وابستگی به هیچ نهاد یا ارگان دولتی نداشته و به شکل خصوصی فعالیت می کند.

ارزش های استراتژیک رادین
  1. مشتری فصل الخطاب مجموعه های رادین است. این شرکت همواره به رشد، تعالی و سربلندی مشتریان خود تعهد دارد.
  2. دانشی بودن و ارزش نهادن به خلاقیت و نوآوری: نگاه این مجموعه داشتن دیدی حرفه ای و مبتنی بر نوآوری است. این شرکت فرصت رشد را در ارزیابی پارادایم های آینده دانسته و قدرت مجموعه را در خلاقیت میداند.
  3. داشتن نگاهی ملی و جهانی: در مجموعه های رادین فعالیت در حوزه مد و لباس منزوج شده به دو تفکر و نگرش جهانی و نگاه ملی است، یعنی رصد لحظه ای طرح ها و روندهای حوزه مد و لباس در سطح جهانی و توجه به توانمندی ها و قابلیت های ملی در حوزه مد و لباس
  4. حفظ قوانین، ارزشها و هنجارهای جامعه: تمام فعالیتهای مجموعه های رادین در حوزه مد و لباس در چهارچوب قانون است و فراتر از ارزشهای ملی و اسلامی نخواهد بود.