اطلاعیه ها
1395/01/31 06:32

1395/01/31 | اطلاعیه شماره 15 : همکاری رادین با برند تولیکا، اولین برند FAST FASHION کشور

1395/01/31 | اطلاعیه شماره 15 : همکاری رادین با برند تولیکا، اولین برند FAST FASHION  کشور
مشاوران محترم رادین
پیرو وعده های قبلی رادین در خصوص تامین کالاهای متفاوت و با کیفیت، بر آن شدیم تا تامین بخشی از کالاهای خود را در حوزه پوشاک، در تعامل با برندهای برتر تولید داخل انجام دهیم. در همین راستا و با توجه به اهمیت و حساسیت پوشاک زنانه، رادین فعالیت خود را با برند تولیکا که یکی از برترین و مهمترین برندهای تولیدکننده پوشاک بانوان است، اغاز نموده است. این تعامل دارای فواید ذیل است:
* تنوع طرحهای ارایه شده بوسیله برند تولیکا
* کیفیت مطلوب و قیمت متناسب با برند برای مشتریان با سلیقه های مختلف
* امکان خرید لباسهای برند برای مشاوران محترم رادین
توسعه و حمایت از برندهای تولید داخل و کمک به کارافرینی و اشتغال جوانان ایرانی
این تعامل در حوزه های مختلف البسه با برندهای دیگر نیز انجام خواهد شد تا سبد خرید کالاهای شرکت رادین توسعه یابد.
به امید موفقیتهای بیشتر رادینی ها

معرفی برند تولیکا ( منبع: سایت تولیکا)
درباره تولیکا
مجموعه تولیدی تولیکا در سال 1371 با هدف تولید پوشاک خانمها وارد بازار گردید. این مجموعه با در اختیار داشتن تیم طراحی متخصص و توانا و همینطور کادر مدیریتی اجرایی مجرب در زمینه تولید، فروش و بازاریابی همواره کوشیده تا کالایی در خور نام و شخصیت یک خانم ایرانی ارایه کند که قابل رقابت با محصولات مشابه اروپایی باشد. بیش از280نفردرقالب سه کارخانه تولیدی به طور ثابت و300 نفردر22واحدتولیدی زیرمجموعه مشغول به کار می باشند. احداث خطوط تولید مانتو و پوشاک خانگی یا home wear   نیز که دربرنامه های شرکت پیش بینی گردیده بود درسال 93 آغاز به کارنمود.این مجموعه  هم اکنون ازطریق شرکت مادر(Holding)خود به نام Iltex که درکشورترکیه مستقر می باشد تمامی مواداولیه وپارچه های خودرا به طوراختصاصی وسفارشی تهیه می نماید همینطورتولیکادارای دفاترتحقیقاتی وپژوهشی در کشورهای فرانسه وایتالیا بوده که ازآن طریق به منابع بسیارارزشمند درحوزه مد وفشن دسترسی دارد .
تولیکا هم اکنون با به کارگیری نیروهای متخصص وفارغ التحصیل رشته های نساجی ،پوشاک وطراحی ازدانش وتخصص بالایی درزمینه های نساجی ،شیمی نساجی وهمینطورقسمت های مختلف تولید وطراحی بهره مندمی باشد.ازدیگرشاخصه های مجموعه تولیکا استفاده از مشاوران واساتید بنام وشناخته شده حوزه مارکتینگ درامربرندسازی و بازاربوده که باکمک این اساتید توانسته درزمینه بنچ مارکتینگ  موفق عمل نماید. 
پوشاک خانگی یا(Home Wear)
با توجه به سابقه درخشان تولیکا در تولید پوشاک تریکو و اینکه اساسا آغاز به کار این مجموعه با تولید پوشاک تریکو در سالیان گذشته همراه بوده، این مجموعه تصمیم به ایجاد لاین جدیدی در رسته پوشاک خانگی یا home wear گرفته است. به همین منظور کارخانه پوشاک خانگی تولیکا در فضایی به وسعت 500 متر مربع و با 80 نفر پرسنل درسال 1393تاسیس گردید.
در طراحی و تولید پوشاک خانگی سعی گردیده تا مانند دیگر محصولات تولیکا علاوه بر قیمت مناسب، محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد. به همین دلیل محصولات پوشاک خانگی تولیکا از نمونه های مشابه وارداتی در بازار که اغلب آنها از کشور ترکیه می باشند کیفیت بسیار بالاتری داشته ضمن اینکه قیمت پایین تری دارند.
80درصد مواد اولیه این نوع محصول در ایران و 20درصد دیگر که شامل پارچه های چاپی، اکسسوری و خرجکار می باشد نیز از کشور ترکیه تامین می گردد. گروه های کالایی این رسته محصولی شامل دو گروه بوده که گروه اول آن شامل انواع تاپ- بادی- بلوز و شلوارهای ورزشی بوده و گروه دوم گروه پوشش خانگی بوده که شامل تاپ و شلوارک- بلوز آستین کوتاه همراه با شلوار برمودا- بلوز نیم آستین و شلوار کاپری- بلوز آستین بلند با شلوار بلند می باشد که همگی آنها به صورت ست دربسته بندی عرضه می گردد.
اهداف و چشم اندازها:
          شرکت تولیکاطرح تا سال 1397 تولیدکننده برترپوشاک خانم هادرکشور(که درحال حاضربوده) وجزو برترین های برندپوشاک درخاورمیانه خواهد بود.
ماموریت:
          شرکت تولیکا طرح،با تولید پوشاک با کیفیت ومتنوع،بر اثبات جلوه وزیبایی بانوی شرقی مطابق با فرهنگ ایرانی و در راستای ارتقای مقام آن می کوشد.
ارزش:
         ارزش ها در شرکت تولیکا، بر مبنای رضایت مشتریان و همکاران بوده و کسب وفاداری آنان پشتوانه ابدی تولیکا خواهد بود. 

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :

برچسب ها :