فرصت درآمدزایی رادین با توجه به چند اصل اساسی نوشته شده است.

شرکت رادین معتقد است که تنها در صورتی میتوان نتایج عالی را رقم زد که هر اقدام بر پایه دو قانون سادگی و شفافیت باشد.
لذا با توجه به این دو قانون کوشیدیم که پلنی ساده و شفاف بر مبنی قیمت مصرف کننده با امتیاز کالایی 1 را طراحی کنیم
که شرکای تجاری رادین بتوانند خیلی راحت آن را درک و میزان پورسانت خویش را محاسبه کنند.

در این پلن برای خرده فروشی پورسانت قابل توجهی در نظر گرفته شده است (بین 7 تا 25 درصد از قیمت مصرف کننده) که این پورسانت در ابتدای امر به صورت 7 درصد بدون هیچگونه شرط در دسترس همه می باشد

پورسانت خرده فروشی مرکب که با افزایش فروش تیمی و شخصی شرکای تجاری رادین که در قالب بازاریاب فعالیت می کنند از آن بهره مند خواهند شد که در مشروح پلن توضیحات کافی آورده می شود.

گالری تصاویر

پورسانت حجمی در نظر گرفته شده باعث می شود تا بازاریاب بتواند متناسب با افزایش فروش مجموعه و همچنین توان فروش شخصی درآمد کافی و لازم را داشته باشد تا در کنار سیاست فروش بیشتر سیاست جذب افراد بیشتر را نیز ترویج دهد.

پلن ساختن تیم های فروش مستقل در 7 سطح طراحی شده است که باعث ایجاد فعالیت و رشد در عرض و همچنین افزایش فروش تیمی شود که به نوبه خود در زمره قویترین پلن های روز دنیا می باشد.

پلن لیدرشیپ در 3 سطح با تکیه به موارد تشویقی و انگیزشی به شکلی طراحی شده است که ارزش گذاری مناسبی برای فعالیت های پایدار و به دور از حاشیه داشته باشند.

نکته دیگری که در این طرح بسیار مورد توجه قرار گرفته است، سادگی در ارائه مطالب و قابلیت بالای درک آن برای همه افراد است. این طرح درآمد زایی به گونه ایست که به سادگی، صریح و سریع میتوان آن را برای هر فردی با هر میزان از اطلاعات یا دانش و آگاهی توضیح داد و وی نیز بتواند به راحتی درآمد خود را به ازای فروش خود و مجموعه اش محاسبه کند.

پورسانت های این فرصت درآمد زایی تا سقف 40% خروجی طراحی شده است. حدود 90% از کل حجم از این پورسانت به سادگی و به سرعت برای همه مشاوران قابل دستیابی است و تنها پلن لیدرشیپ در راستای تشویق افرادی است که بیش از سایرین فعالیت میکنند و بر اساس تلاش خود مشمول این پورسانت خواهند شد. در یک کلام، درآمد های حاصل از طرح در سه بخش درآمدهای کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تعریف گردیده است. مبنای محاسبه پورسانت دراین طرح صرفا حجم فروش افراد است و درآمد افراد ارتباطی با محل قرار گرفتن آنها در کدام سطح شرکت و تعداد افراد مجموعه و تیم آنها ندارد و هر فرد بر اساس میزان تلاش خود در راستای فروش شخصی و گروهی، مشمول پورسانت می شود. این فرصت درآمد زایی به 5 شکل کمک می کند تا شما به اهدافتان دست یابید.

با توجه به اینکه شرکت قصد دارد تا در آینده نزدیک به صورت بین المللی فعالیت خویش را گسترش دهد لذا متناسب با اصول بین المللی پلن برای هر کالا یک امتیاز در نظر گرفته شده است و پورسانت ها و پاداش های خود را بر حسب امتیاز محاسبه می کند. این امتیاز در کنار هر کالا درج گردیده است و در محاسبه پورسانت لحاظ خواهد شد. لازم به ذکر است که ارزش هر امتیاز در ایران معادل ارز رایج کشوری 1000 تومان است.